Servis Kalitesi

Amana Servisi 22 yıllık Tecrübesi ve egitimleriyle kendini her gün geliştirmektedir. Özenle kurulmuş olan servis ekipleri alınında uzman kişilerden oluşmaktadır. Profesiyonel servis personellerimiz size daha kaliteli servis hizmeti vermektedir.

Amana Servis ekiplerinin uzman kadrosu sorunuzu en kısa sürede çözümleyip sorunlarınızı akılcı ve kalıcı yollardan çözerek ihtiyaçınız olan kaliteli ve güvenilir servis hizmetini sağlamaktadır.

Amana Servisi olarak donanımlı servis araçlarımızla İstanbul, İzmit ve Sakarya bölgelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Donanımlı Servis araçlarımızda bulunan ekipmanlar ve orjinal yedek parça stoklarımızla istediginiz bölgede yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Servis hizmetimiz 1 yıl garantili olup sorununuzun tekrarlanması durumunda ücretsiz olarak tekrardan servis hizmeti verilmektedir.

Çağrı merkezimizden servis talebinde bulunduktan sonra hemen en yakın servis ekibimiz vermiş olduğunuz adrese yönlendirilmektedir.

Çağrı Merkezimizden haftanın her gününe istediniz tarif ve saate servis talebinde bulunabilirsiniz.

Servis Ekiplerimiz

Amana Servis olarak müşterilerimize daha verimli ve daha hızlı servis hizmeti sağlamak için oluşturduğumuz bölgesel servis ekiplerimiz sayesinde müşterilerimize daha kısa sürelerde ulaşıp sorunlarını en kısa sürede akılcı ve kalıcı yollardan çözmekteyiz.Çağrı merkezimizden servis talebinde bulunduktan hemen sonra en yakın servis ekibimiz adresine yönlendirelecektir.Amana Servisi olarak müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuzla İstanbul, İzmit ve Sakarya Bölgerinde Teknik Servis hizmeti vermekteyiz. Bu Bölgelerdeki geniş servis ağlarımızla müşterilerimize daha hızlı ulaşıp kaliteli ve güvenilir servis hizmeti sağlamaktayız.